Status:

!! REKLAMY !!


Hlasujte pro Riley ZDE je to pro mě ta hra moc důležitá,takže pro Riley !!


Září 2009

Stojí stojí bedláá,ráda by si sedláá..

30. září 2009 v 18:56 | Riley |  my blogary
Nazdárek.. Tak mě tu máte,dneska sem šla jako obvykle do školy,zažila jsem tam hubu srandy.. Jak říkávám: ,,Jsme jedinečná třída." Přišla jsem domů a udělala si ty úkoly.. naštěstí mě připravily o test,jsem velmi ráda.. jinak sem hrála sims,a nafotila zase pár foteček.. ale dám sem je až si to zasloužíte.. protože mi k těm fotkám nepíšete komenty a vůbec k ničemu.. Možná se nějaké affs najde.. ale to je vyjímka .. jestli se budete opovažovat.. nechám tu jeden článek na týden a bude po srandě.. Jinak spátky k tématu.. dneska odpoledne jsem byla na icq jen na skok .. byla jsem tam s mím affs Megan ale potom odešla a já začala nestíhat.. takže všichni affíci co mě máte v seznamu.. budu bívat online, jen 1 h. za den třeba na hodinu či 2.. protože už moc taky nestíhám.. jinak vás nebudu trápit jen špatnými správami.. Ve škole už mě to začíná bavit a já sem čím dál šťastnější.. a skoro nestíhám .. nějak se to obrátilo proti mě .. Předtím jsem se nudila a teď se nudím jen sem tam.. Jinak příští článek tu očekávejte zítra a to bude Loterie života :).Další díl.. a Anyway chystá další úvodní díl,tak se moc těším.. a vy se těste taky!Už se blíží k novému designu a já přemýšlím.. jak ho nastavit,protože fakt nejsem borec nakonec abych to zvládla XD.. a už vůbec ne nastavovač designu.. Tato stránka kterou mám,mi příde poněkud dost velka.. trošku bych ji súžila.. ale to není podstatné,ikdyž napíšu velký článek.. blog.cz už dál mě nepovolí psát a na blogu jsou jen ubohý 3 řádky XD.. tak se budu snažit překovat ty tři řádečky naplno.. až se míňí blog.cz urvat.. Jinak jsem zjistila,že mi opět nejde sims 2 XD.. ale mám ještě The simsTM Životní příměhy,Rileyn život jsem zvládla.. takže už s Mickeyem žijou s dětma šťastně až do smrti a teď hraju Vincenta.. jsem na něj nemohla přijít jak mám pokračovat dál.. a tam mi Megan poradila.. no .. ale baví mě víc ten Vincent.. sims 3 mě taky jde,a nafotila jsem další díl komixu.. tedy 2 díl toho nového komixu a nechce se mi pořád psát atd.. protože stejnak napíše koment hovno .. 1 nebo 2 komentů a to Megan a někdo.. a toho si fakt vážím.. a mrzí mě,že nemůžu k nim tak často chodit jako sem dřív mohla.. když jsem se ještě nudila .. Dneska jsem ještě nečetla tu mojí knížku J... jako Justice.Je taková krimi.. o lásce a štěstí.. Potom mám zvláštní speciálně pro 13letý Kde čtyřlístky nerostou.. půjčila jsem si ji v knihovně speciálně pro mě.. protože je mi 13 let.... no jinak jsem dneska nešla ven.. protože se mi nechtělo.. chce se mi být doma.. sem celá střeštěná.. na icq nemám už pomale čas.. a to je mi teprve 13.. ale já to tu nebudu rozebírat.. už mě docela bolej oči a jsu unavená.. takže se mějte hezky.. Doubrou noc ať vás blešky štípou celou noc.. sice ještě není večer a nechodí se spát.. ale já vám to říkám teď.. protože se teď stavím na chvilku na icko a zase pádím pp.

Bublinka 0.1

30. září 2009 v 13:35 | Riley |  Soutěže
Co si ti dva myslí?

Diplom od Megan

30. září 2009 v 13:32 | Riley |  moje diplomky

Slibované fotky na téma ,,líbání

29. září 2009 v 17:07 | Riley |  obrázky2

Slibovala jsem v předchozím článku fotky na téma ,,líbání" tak klik na c.č.

Lala.. tvořím, tvořím...

28. září 2009 v 11:41 | Riley |  my blogary
No,jak už čtete v nadpise článku,tak tvořím.Ráno jsem hrála sims a nafotila pár foteček na téma ,,Líbání."Jelikož se mě dneska nechce moc odhopsat ven,natož něco dělat,se mi chce být na icq.Lidi já nevím jak to děláte,že pořád něco děláte... já prostě taky někdy něco dělám (vyhledávám atd..) áále to se nenudím.. no,mě už pomale přechází chuť,chodit na počítač tak často,když vím,že se tam stejně budu nudit.. Dneska chci jít ven, aneb se na vás vyklašlu,protože se tu nebudu nudit celý den.Mám ještě pár úloh do školy,jelikož dneska je svátek,se mi to vůbec nechce dělat.. zítra bych měla jít opět ven,se vyvětrat.. možná se na vás vykašlu a zítra nepřídu,nebo jo?Možná příjdu.. uvidíme jak mě to tu zítra bude bavit. No jinak nestačí dlouho a budem tu mít říjen.. září se mi zdálo nějaké dlouhé a teplé.. snad ta zima brzo nastane.. bude nový design,ale teď bude haloween,tak chci tento.. ale za 2 týdny ho tu uvidíte, už jsem ukazovala někomu na icq.. všem se líbil,tak doufám že vám taky,zveřejňovat ho tu nebudu,jelikož vás chci překvapit novým podzimním designem.. některé barvy vyzařují z léta,ale snad to přežijete,protože nemůžu nikde najít podzimní.. když už na něj narazím,něco se mi na něm nelíbí,nebo je až moc podzimní.Když zkouším design v těch vybraných programech a vymakaných obrázků,nejde mi do hlavy menu či stránka odraz od pozadí,zkoušela jsem různé varianty,odlesky a takové zvírazňovače.. ale nic to nezvíraznilo.Pokouším se o krásnou grafiku,vyrobila jsem pár brushů.. Hvězdičky a písma asi 4 brushy,od kterých sem se dívala,že jsou dost obyčejné,ale snad nevadí.. Chci se podívat na internetu na program dnešních televizních pořadů,předpokládám že tam budou pohádky,ale i tak se mrknu jestli na něco nemrknu.. strašně moc vám toho chci tady napsat.. ale nikdo by to nečetl.. aneb by se na to vysr*l a odešel z blogu,tak se mějte krásně,dnes tu nic nečekejte.. zítra možná sem přidám,a už sem dlouho nepřidávala loterii,tak ji někdy přidám,ale nemůžu se tu den co den nudit.. snad si najdu nějakou práci.Hledání downů a podobných fíglů na nudu.Teď už vidím ten ohromný článek tak vám to snad neuškodí.. nečtete toto,nečtete knihy.Jinak affs poslední dobou k vám asi nebudu moc chodit.. pp
Vaše RileyJe mi z toho na nic ...

26. září 2009 v 15:00 | Riley
Zase nejde počítač ani icq,všichni mi jen doma nadávají,že tam nemám sedět,nebudu se tu rozepisovat,protože zachvíli musím,affs,je mi líto,ale asi k vám teď nebudu moct chodit a icq mi nejde zapnout,moc se vám omlouvám,někdy se stane taková vyjímka,že mi to de, a icq si tedy zapnu a napíšu k vám nějaký ten koment,možná večer zkusím zapnout icq a internet,ale nevím jestli mi půjde.Jinak jestli ste si všimli,Anyway přidala 1..díl,tak kdyžtak napište koment :) (pokud ste nenapsali) teď ještě přednastavím na zítra nějaký down aby ste tu mohli do číct.. možná mě tu zítra nebo dnes uvidíte (na icq) pokud mi nezhasne net bo icq.. snažím se jak můžu se dostat k internetu,ale k icq se asi dostanu až bude můj pc v poho.. takže se nezlobte,dneska sem napsala koment nějakým affs.. no tak pp

Brushe 0.4

25. září 2009 v 15:30 | Riley |  brushe
klik na celý článek

A je tu změna,Jak se vám líbí Newky desík..

24. září 2009 v 20:15 | Riley |  info
Zdravím tady Navara,Riley má nový vzhled a píšu sem článek at nepřijde o vaše první dojmy..
Základ:
Newky klikačka:

Info o vzhledu:
název "Smutek za úplnku"
Vytvořeno v PFS
Jen Vítejte PS
1hod práce
spokojenost 95%

Ktásné vlásenky

23. září 2009 v 20:00 | Riley |  Vlasy

ZD: lapinkŽe bych skončila?

21. září 2009 v 18:42 | Riley
No???!!Tak mi vysvětlete tu malou návštěvku!Všichni ji máte velkou.. jenom já ne!A to sem přídu večer.. já nemám čas.. takže mi nepište komenty typu: ,,Byla by to velká škoda Riluš",,Nekonči.." mám vás všechny pokrk,chodáte se ke mě jak k nějakýmu.. idiotovi.. do miss sims se nikdo nepřihlásil.. jenom Nika.. a Mrs.S1muska se odhlásila,že jí seká sims.. tak už to dál nejde.. prostě já po 18:00 příjdu na pc a dnes 17.. nesnažte se o to.. a ty vaše názory mě nezajímají.. mám třísky v ruce,malá návštěvka.. prostě jestli toto bude pokračovat,končím.. a myslím vážně..vy se chováte jak kdybych si to nezasloužila.. lituju jak tento blog dopadl,a nikomu ho dávat nebudu!! Jestli se to PÁTKU nezvětší.. končím!!

Hodnocení affs

20. září 2009 v 10:57 | Riley
Takže sem se jen nudila .. a řekla si že bych mohla zvážit které je moje OPRAVDU Vip affs.. nejky SB mám hodně.. ale ještě nikdo netuší,kdo je moje VIP affs.. teda JSOU.. ano čtete dobře,jsou to pouhý 2 affs a tady je hodnocení,na konci hodnocení tam dám ty VIP affs..

Nejky affs:


N!ka - To bylo moje první affs.. když jsem začínala,můj blog nebyl žádná sláva ale Nika to snesla.. a teď ji mám za Fakt nejky affs.. taky je ve affs Suprovích.. píše komenty.. fakt je super
Megan - Toto affs nemám moc dlouho.. ale přesto ho mám v nej affs.. i ona mě a sem moc ráda :) chádí ke mě a píše komenty jako já k ní.. toto affs bych nechěla nikdy stratit..
filmSims - Ano,ano zpomínám si.. sblížili jsme se pouhým jedním videem,kde ste mě vyhlásili za nejlepší affs,sem ráda že ste tenkrát žádali o přátelení,sem moc ráda,protože vá taky nechci ztratit,ikdyž poslední dobou nějak nejste na blogu a nepíšete komenty.. :(Tak si dávejte velký pozor..
Cherry-lady - Moc ke mě nechodíš :( ale ukradli ti blog a mělas týden pauzu .. chápu.. ale jestli se nepolepšíš.. musím tě dát o kamínek míň... do dobrých affs..

Dobrá affs

N icol - ty moc neobíháš affs.. asi si tě smažu...
Lowiska - Toto affs mám ráda.. :) píše komenty.. prostě je super affs.. ale ještě musí trošku zapracovat.. jestli se chce dopracovat až k nejky affs.. a potom k mím opravdičkým přátelům..
Simša - Máš pozastaveno..
**Yummy_o.O- asi si tě brzo smažu,nechodíš ke mě.. a nejsi tak aktivní..
!vňulka - má pauzu..
Starinka - vůbec ke mě nechodíš.. asi si tě brzo smažu..
Nika - tebe mažu.. ty nemáš blog o sims..
Timesims Team - poslední dobou nějak zanedbáváš :(
Navara- nu.. občas napíše koment.. ale není to tak dozlatava.. :(
Mrs.S1musQa - Občas napíšeš koment..
Greatgirl3 - Nepíšeš komenty nic.. někdy se tázám jestli vůbec žiješ.. :D
Limej - Dobré affs.. píše komenty.. prostě super affs :-*
Crazy kika crazy -Toto affs mám moc ráda.. a asi se brzo dostane na příčku nejlepších affs.. prostě snaží se psát komenty ..
Edianka - Od tý doby co sme spřátelili.. nepíšeš vůbec komenty.. mažu tě!

Fakt.. dokonalá affs.. prostě nikdy.. ale nikdy je nechci ztratit.. a to jsou tyto:

N!ka - Ty jsi prostě affs,které je boží.. nikdy tě nechci ztratit,protože ty jsi fakt super holka.. opravdu tě mám moc ráda :)
Megan - sice se neznáme dlouho .. ale mě příde že jo.. protože ji fakt super affs.. a prostě.. píšeš vlastní názory.. upozorňuješ mě na chyby.. ikdyž ti někdy lezu na nervy :D ..


De mi sims 2!!!

19. září 2009 v 11:52 | Riley
Lidíííííííííííííííí,mě de sims 2!!Sice už tam nebudu mít tolik downloadů jako sem měla!Ale můžu pokračovat ve svích komixech,stáhla sem si hlavně oblečení.. ale jinak tam bohužel nebudou downloady.. no ale můžete být rádi,protože Zítra vyjde 8.díl Kouzla nejsou všechno!Co vy na to.. ste rádi?

Megan.blog.cz - Loterie života 4.díl

19. září 2009 v 9:19 | Megan.blog.cz |  Loterie Života

V minulém díle byla atmosféra doma u MacFarlaneových na bodu
mrazu. A Jeffrey pozval Lilian na vernisáž.

Stihne Jeff a Lilian vernisáž?
A co vše se stane v rodině MacFarlaneových ještě ten večer?

To vše a možná trošku víc v tomto díle.

Publikovala jsem od:
Podivín!

18. září 2009 v 16:06 | Riley |  obrázky2
Už sem to někde viděla.. ale když sem se nudila,tak sem zarejpala v mapě.. a měřila sem různý vzdálenosti.. a najednou vidím Podivín.. XD no né :)